Hore

Slovenské sex priváty a sex ponuky

Diskret TAXI

Vážené dámy a páni. Ak sa chystáte na diskrétne stretnutie a z rôznych dôvodov chcete zachovať svoju anonymitu, nechcete použiť vlastné vozidlo alebo je predpoklad že na tomto stretnutí budete požívať alkoholické nápoje, ponúkame Vám využitie našej služby DISKRET TAXI

Bezpečne a spoľahlivo Vás dovezieme do miesta určenia ako aj späť našimi vozidlami strednej a vyššej triedy.

Autá sú v dokonalom technickom stave, čisté a udržiavané a vodiči sú tiež starostlivo vybraní z hľadiska svojej odbornej spôsobilosti, spoľahlivosti a diskrétnosti. Môžete si objednať vozidlo s tmavými fóliami alebo záclonkami na oknách tak aby nebolo vidieť kto a kam sa vezie a takisto môžeme z auta odstrániť odnímateľné znaky a pútače taxislužby.

Zároveň Vám z nášho firemného telefónu môžeme zabezpečiť spojenie so slečnou alebo inou osobou tak aby ste nemuseli použiť vlastný telefón a nevystavovali sa tak riziku evidencie, odpočutia alebo diskreditácie.

Sme presvedčení že si získame aj Vašu dôveru a pripojíte sa tak k množstvu našich spokojných stálych zákazníkov.

Objednávku môžete uskutočniť na čísle 0902 300600 nonstop 24 hodín denne.

Naše ceny sú od 1,10 €/km podľa konkrétnych okolností, vzdialenosti a situácie

Na erotických stránkach cajocky.sk nájdete sex priváty, sex ponuky, erotické služby, erotické kontakty, dievčatá a spoločníčky, intímne, erotické a senzuálne masáže, tantra a nuru masáže zo Slovenska. Všetky profily dievčat sú overené a ich erotické služby uspokoja každého muža. Nechajte sa rozmaznávať a splňte si najtajnejšie sny, túžby na niektorom zo sex privátov.

You need discreet and safe Taxi ??? Call 0902 300 600.