Hore

TANTRA MASSAGE CLUB

Bratislavský kraj / Bratislava - Staré mesto

Kontaktné informácie:

Bratislavský
Bratislava - Staré mesto
luxusné tantra centrum na pešej zóne v priamom centre Bratislavy

Sadzby:

130 €

Otváracie hodiny:

08:00 - 23:00
08:00 - 23:00
08:00 - 23:00
08:00 - 23:00
08:00 - 23:00
10:00 - 23:00
10:00 - 23:00

Informácie:

Nie
Nie
Nie
Áno
Anglický, Nemecký, Jazyk

Popis klubu:

Tantra Massage Club Bratislava sa zaoberajú senzuálnymi masážami známymi ako TANTRA. Centrum tantrickej relaxácie vzniklo v marci v roku 2013 a teší sa každý deň na Vašu návštevu.

Podstatou tantry je hľadanie ceste k spoznaniu samého seba, učí vedome prebudiť a umocniť energiu, rozšíriť ju do celého tela a tým odplaviť negatívne formy energie z tela von.
Sexuálna energia je tu považovaná za najsilnejší a najpôvodnejší prameň životnej radosti, emócií a sily.

Tantrická masáž je ucelený rituál s prvkami klasickej masáže a tantry. Pri masáži sa stretávate s jemnými, vzrušivými dotykmi najrôznejšieho druhu-napríklad zohrievanie tela horúcimi ručníkmi, jemným hladením i dynamickým hnietením. Striedaním intenzity hĺbky dotyku umocňuje vzrušenie, kde sa do dýchania zapája aj meditácia cez ktorú sa tatrická masáž stáva vždy jedinečným senzuálnym zážitkom.
Tým, že sa jedná o celotelovú masaž, ktorá sa zamierava na prácu so sexuálnym vzrušením a s energiou v ňom obsiahnutým, ani jedna časť vášho tela nie je vynechaná.

Cieľom masáže je vzbudiť energiu a rozviesť ju po celom tele a umožniť návštevníkovi, aby sa do tejto energie uvoľnil, tešil sa z nej a užíval si svoj moment "TU a TERAZ" so svojou vyvolenou TANTRA LADY.

Služby:

Vybavenie:

Hodnotenie:

8
5,4 / 6