Hore

HOT Jasmin (33)

Prsia Veľkosť 4 (D)
Bratislavský kraj / Bratislava - Ružinov

0940... zobraziť celé číslo

Chcete istotu, že dostanete toto dievča?
V telefóne oznámte, že voláte z Čajočky.sk

Kontaktné informácie:

Bratislavský
Bratislava - Ružinov

Služby:

  • Erotická masáž
  • Tantra masáže
  • Nuru masaz

Sadzby:

60 €
80 €

Informácie:

Privát
Hnedé
Veľkosť 4 (D)
Áno
160 cm
Štíhla
Áno
Nie
53 kg

Jazyky:

Plynulá

O mne:

Tantricku pravidlo:K vrcholu stúpaj pomaly a s prestávkami. MÁM CHUŤ SA S TEBOU HRAŤ,CELÉHO ŤA OLEJOM NATIERAŤ,KLZÁŤ SA PO TEBE MOJIMI PRSIAMI ,POMALY ŤA AŽ DO KONCA VZRUŠOVAŤ , AŽ K VYVRCHOLENIU.
Neznáme čísla (clear) nedviham!!!! U MNA ZAZIJES UPLNE INU ROZKOS, NIE JE VSETKO LEN O SEXE!
Som milá atraktívna žena v najlepšom veku ,ktorá ma rada nežných a pozorných chlapov.Milujem a rada sa dotýkam .Poskytujem Tantrickú masáž spojenú so vzájomnou ,kde sa ma môžeš dotýkať kde len chceš a kombinujem to masážou prsiami -,NURU masáž.Počas masáže ťa budem postupne vzrušovať mojimy pohybmi telo na telo a kľzať sa mojim naolejovaným telom až do Tvojho vyvrcholenia.Teším sa na Teba a poprosim Ťa ,ak máš záujem o masáž objednávka aspoň hodinku vopred.Cmuk....Máte chuť na krásne, nahé, rozpálené, naolejované telo nežnej masérky, ktoré sa po Vás kĺže a vo Vás to vyvoláva neskutočné vzrušenie? Potom je táto masáž presne pre Vás!

Masáže vykonávam v diskrétnom priestore a nie v byte v ktorom bývam, budem rada, keď si potvrdíme termín minimálne hodinku vopred :) Neposkytujem sex ani oral,tak to prosim respektujte.Ďakujem

Hodnotenie:

80
3,5 / 6