Hore

Sierra (22)

Prsia Veľkosť 2 (B)
Bratislavský kraj / Bratislava - Staré mesto

+421... zobraziť celé číslo

Chcete istotu, že dostanete toto dievča?
V telefóne oznámte, že voláte z Čajočky.sk

Kontaktné informácie:

Bratislavský
Bratislava - Staré mesto

Služby:

  • Striptíz
  • Erotická masáž
  • Tantra masáže

Informácie:

Privát
Ako kedy
Veľkosť 2 (B)
Nie
170 cm
Štíhla
Áno
Nie
50 kg

Jazyky:

Základná

O mne:

Hľadáte uvoľnenie, relax a vzrušenie ? Spoznajte pravú tantrickú masáž s originálnymi prvkami a programami, ktoré nájdete iba v štúdiu TantraDiamond. Nechajte sa zviesť čarom a šarmom našich okúzľujúcich Tantra Ladies a obklopte sa luxusom a komfortom, ktorý Vám bude dopriaty. Profesionálny prístup a diskrétnosť je samozrejmosťou tak ako aj prvotriedne služby. Príďte okúsiť skutočný a nezameniteľný dotyk nehy od nádhernej masérky v krásnom novo zariadenom, čistom a voňavom prostredí v úplnom centre Bratislavy . Vyberte si jeden z našich exkluzívnych programov na www.tantradiamond.sk a doprajte si pocit blaha .
Neposkytujeme žiadne sexuálne služby ale i tak Vám zaručujeme prežitie krásnych a neopakovateľných okamihov

Are you looking for relax and excitement? Discover the true Tantric massage with original features and programs that can be found only in the studio TantraDiamond. Let yourself be seduced by the magic and charm of our enchanting Tantra Ladies and surround yourself with the luxury and comfort that you will be granted. Professionalism and confidentiality is guaranteed as well as first-class services. Come to experience the real and extraordinary touch of tenderness from the wonderful masseuse in a beautiful newly furnished, clean and fragrant surroundings in the absolute centre of Bratislava. Choose one of our exclusive programs at www.tantradiamond.sk and afford yourself a feel of bliss.
We do not provide any sexual services but nevertheless we guarantee you will experience beautiful and extraordinary moments.

Hodnotenie:

12
2,6 / 6