Hore

Slovenské sex priváty a sex ponuky

Poplatky a bonusy na stránke Cajocky.sk

V tejto časti nájdete popísané rôzne bonusy, ktoré na vás čakajú, ak s nami budete spolupracovať. Vitajte na erotických stránkach cajocky.sk . Našich inzerentov si veľmi ceníme, a preto za vašu lojalitu poskytujeme množstvo výhod a bonusov. Naše výhody závisia od dĺžky inzerovania na našich stránkach. Inzerent má tri spôsoby ako môže platiť za inzerciu a služby navyše – priamo prostredníctvom SMS, priamo bankovým prevodom cez internet banking alebo nákupom kreditov, za ktoré si potom kúpi ostatné služby.

Inzercia

Základná dĺžka inzercie je jeden mesiac, v ktorej je balíček 15tich topovacích bodov. Pre klientov využívajúcich platby formou SMS tu máme 10 dňovú inzerciu s balíčkom 5tich topovacích bodov. Počas tohto obdobia je inzerentov profil zobrazený na hlavnej stránke, kde si ho zákazníci môžu jednoducho nájsť a rozkliknúť. (topovacie body sa dajú zakúpiť aj samostatne)

Spôsob platby Na obdobie Cena Cena v kreditoch
Inzercia (členské) SMS platba / IB 10 dní 15 € 15 kreditov
Inzercia (členské) IB (Internet Banking) 1 mesiac 30 € 30 kreditov

Služby navyše

K inzercii ponúkame inzerentom dodatočné služby navyše, ktoré môžu využiť pre väčšie zviditeľnenie svojho profilu. K týmto patrí umiestnenie na slider v hornej časti stránky, banner po stranách stránky a možnosť topovania v poradí dievčat na stránke.

Topovanie

Topovanie je služba, ktorá inzerentovi zvýhodní zobrazovanie profilu na hlavnej stránke. Za každé topnutie sa profil inzerenta posunie na prvé miesto, pred všetky ostatné profily, ktoré sa posunú v tom poradí v akom boli topnuté. Toto zaručí, že topnuté profily uvidia zákazníci ako prvé.

Množstvo Cena Cena v kreditoch
1-7 top. bodov (vl. množstvo) 1-7 € 1-7 kreditov
10 top. bodov 8 € 8 kreditov
20 top. bodov 15 € 15 kreditov
30 top. bodov 20 € 20 kreditov

Slider

Slider sa nachádza v hornej časti stránky, ktorý je viditeľný hneď po otvorení stránky. Nachádza sa v ňom 14 dievčat, ktoré majú najlepšiu pozíciu a najväčšiu šancu, že si ich zákazník všimne. Slider možno zakúpiť na 1, 3 alebo 7 dní. V prípade ak sú všetky miesta v slideri obsadené, inzerent si môže dopredu zarezervovať najbližšie miesto, ktoré sa uvoľní.

Banner

Inzerenti majú možnosť si zaplatiť aj banner, ktorý sa zobrazuje po stranách webstránky. K dispozícii sú štyri bannery v PC zobrazení a dva bannery v mobilnom zobrazení stránky. Na týchto banneroch sa striedavo zobrazujú profily 12 dievčat. Pri každom načítaní stránky sa zobrazia iné dievčatá. Takto je zaručená cirkulácia a to, že každé dievča bude viditeľné. Banner je možné, podobne ako slider, zakúpiť na 1, 3 alebo 7 dní. Opätovné zakúpenie bannerovej prezentácie je možné až po uplynutí tohto času. Taktiež možnosť rezervácie.

Slider / Banner
Na obdobie Cena Cena v kreditoch
3 dni 5 € 5 kreditov
5 dní 7 € 7 kreditov
7 dní 10 € 10 kreditov

Kredity

Kreditový systém je veľmi jednoduchý a prehľadný spôsob ako platiť za inzerciu a služby navyše. Základná cena jedného kreditu je 1 €. Od tejto sa odvíja množstvo kreditov, ktoré inzerent platí za služby. Kredity sa pripíšu na účet inzerenta hneď, ako peniaze prídu na náš bankový účet. Kreditný systém je najvýhodnejší spôsob ako platiť za naše služby, vďaka bonusovým kreditom, ktoré sa pridávajú ak má užívateľ registrovaných viac profilov dievčat (takzv. viacnásobný profil).

Kreditový systém Bonus
Cena cez SMS Cena cez IB Počet kreditov Cena na 1 kredit 5+ dievčat 10+ dievčat
20 € X 16 1.13 € X X
X 50 € 50 1.00 € +3 kredity +6 kreditov
X 100 € 100 1.00 € +6 kreditov +12 kreditov
X 300 € 334 0.90 € +18 kreditov +36 kreditov
X 500 € 666 0.75 € +30 kreditov +60 kreditov

Ak má inzerent na jednom účte registrovaných viac profilov dievčat, tak dostáva bonusové kredity. Hranica je 5+ dievčat a 10+ dievčat.

Sledovanie návštev profilu (bezplatné)

K inzercii má inzerent bezplatne prístup k štatistikám návštev jeho profilu, ku ktorým sa dostane cez záložku Štatistiky. Inzerent má automaticky zobrazené návštevnosti profilu (za deň, predošlý deň, uplynulý týždeň, uplynulý mesiac). Pokiaľ si chce inzerent pozrieť ľubovoľne návštevy profilu, môže tak spraviť na grafe, kde si môže navoliť jednotlivé želané dni.

V prípade otázok kontaktujte admina na tel. čísle 0911 330 011 alebo emailom na admin@cajocky.sk

Na erotických stránkach cajocky.sk nájdete sex priváty, sex ponuky, erotické služby, erotické kontakty, dievčatá a spoločníčky, intímne, erotické a senzuálne masáže, tantra a nuru masáže zo Slovenska. Všetky profily dievčat sú overené a ich erotické služby uspokoja každého muža. Nechajte sa rozmaznávať a splňte si najtajnejšie sny, túžby na niektorom zo sex privátov.

You need discreet and safe Taxi ??? Call 0902 300 600.